7 Veidi, kā Izveidot Satriecošu Laulību!

7 Veidi kā Izveidot Satriecošu Laulību!

Resurss: http://www.perrynoble.com

1. Beidz cīkstēties savā laulībā, bet cīnies par to. Kamēr Tu savu laulāto uzlūkosi kā ienaidnieku, mājas vienmēr būs kaujas lauks. IKVIENS ir zaudētājs cīņā, kad cīnies AR otru, nevis PAR otru.

2. Pārstāj Dievam prasīt pārmaiņas otrā, turpretī prasi, lai Tu pats tiec izmainīts. Nav neviena perfekta cilvēka laulībā – pārstājot norādīt uz laulātā trūkumiem, mēs kļūstam patīkamāki otram. (Psalmi 139:23-24 ir laba lūgšana, lai  Dievs uzrādītu mūsu pašu „neizmantotās iespējas”, kurās varam manīties).

3. Lūdz pēc palīdzības. Jūs NEESAT pirmais precētais pāris, kuram ir sarežģījumi laulībā un NEBŪSIET pēdējais. Problēma ir tā (it sevišķi baznīcā), ka mēs esam tik apsēsti ar to, ko citi par mums runās vai padomās, ka esam gatavi riskēt ar savu laulību. Nedrīkst pieļaut vēlmi dzīvot ārēji ”perfektajā” laulībā, kamēr realitātē ir nepieciešama palīdzība.

4. Lūdz Dievam, lai Tu spētu ieraudzīt savu laulāto caur Viņa acīm. Tas var izmainīt perspektīvu, kā Tu skaties uz savu laulāto. Šādā veidā Tu viņu uzlūko mazāk kā personu, ar kuru esi precējies, bet vairāk kā Dieva dēlu/meitu. Kā Tu domā, kā Viņš vēlētos, lai Tu izturies pret Viņa bērnu?

5. Jau tagad izvēlies to, ka par savu laulāto domāsi tikai to labāko. Mīlestībā ir jāuzlūko tas labākais otrā (1. Korintiešiem 13). Ja Tu vienmēr domāsi to sliktāko par personu, ar ko esi precējies, tad tas Tevi novedīs pie nepatīkamām problēmām un jūsu laulība būs apdraudēta.

6. Nemeklē laulātajā kalpu, bet meklē iespējas kā kalpot. Kamēr vien laulāto uztversi kā kalpu, tikmēr būs kārdinājums norādīt uz trūkumiem otrā, uz to kā netiek apmierinātas Tavas vēlmes. Tomēr, ja meklēsi iespējas, kā pats vari kalpot otram, tas sasildīs attiecības un uzlabos to dinamiku.

7. Šo punktu atstājam Tev – padalies komentāros, kas vēl padara Tavu laulību Satriecošu?


Priecāsimies, ja izteiksi savas domas komentāros. Ja šis raksts Tevi uzrunāja, vai zini kādu, kam šī informāciju būtu noderīgi – iesaki un/vai padalies ar to Facebook, Twitter, Draugiem un citos soceālajos tīklos. Šī bloga rakstiem var pierkastīties arī RSS.

Ja ir kādi personiski komentāri mums, lūdzu raksti uz viriem@viriem.lv

Bloga viriem.wordpress.com lapa ir atrodama arī Facbook – www.facebook.com, droši spied “patīk” 🙂

Related posts:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *