Citu Vajadzības – 16. Diena

Lūgšanas kopā ar laulāto draugu katru dienu.

Pāra aizlūgšanu sarakstā vajadzētu būt lūgšanām par ģimenēm ar vienu vecāku. Vairākās Rakstuvietās Dievs parāda īpašu žēlastību pret atraitnēm un bāreņiem. Mūsdienās mūsu „atraitnes un bāreņi” (Jēkaba 1:27) ir vientuļās mātes un arvien vairāk arī vientuļie tēvi.

Vīriem.lv 30 dienu garumā gatavos rakstus par kopējām laulāto lūgšanām katrai dienai. Kāpēc 30 dienas? Ir zinātniski pierādīts, ka ir vajadzīgas tikai 30 dienas, lai izveidotu jaunu ieradumu. Šīs rakstu sērijas mērķis ir palīdzēt jums izveidot ieradumu lūgt kopā katru dienu.

Šī rakstu sērija tiek sagatavota pateicoties Denisa un Barbaras Raineju sarakstītai grāmatai „Two Hearts Praying As One” (Divām sirdīm lūdzot kā vienai).

Tulkojums no  „Two Hearts Praying As One”, Dennis & Barbara Rainey.

16. Diena –

Citu Vajadzības

Cilvēki draudzēs bieži vien prasa viens otram, „Vai Tu vari par mani aizlūgt?” Aizlūgt par cilvēkiem, kuriem ir kādas vajadzības, tas ir vēl viens ieguvums no laika, ko pavadām kopējās lūgšanās kā pāris.

Viena no daudzajām Rakstu vietām, kas runā par lūgšanām par citiem, ir atrodama 1 Timotejam 2:1: „Tad nu es pamācu tevi vispirms turēt lūgšanas, pielūgšanas, aizlūgšanas, pateicības lūgšanas par visiem cilvēkiem.” Un Jēkaba vēstulē 5:16 ir dots apsolījums: „Daudz spēj taisna cilvēka lūgšana, darbodamās savā spēkā.”

Mēs to uztveram kā privilēģiju, ka varam aizlūgt kopā par citiem. Kad lūdzam kopā par citiem, tas var būt, piemēram, par draugu finansiālajām grūtībām, par saslimušu darbinieku mūsu draudzē, par kādu, kurš ir misijā citā zemē, par kādu, kurš kristīgajā radio ir dalījies par savām grūtībām laulības dzīvē.

Lūgšanas par citiem var nest vienotību laulāto starpā. Kāds vīrs dalījās ar šādiem iedrošinājuma vārdiem:

Atrodiet kaut ko, par ko jūs kopā kā pāris varat aizlūgt: nekristīgi draugi, nekristīgi ģimenes locekļi, finanses, draudze utt. Atrodiet kaut ko, par ko aizlūgt regulāri un pie kā jūs atgriezīsieties arī nākamajā vakarā.

Pāra aizlūgšanu sarakstā vajadzētu būt lūgšanām par ģimenēm ar vienu vecāku. Vairākās Rakstuvietās Dievs parāda īpašu žēlastību pret atraitnēm un bāreņiem.

Mūsdienās mūsu „atraitnes un bāreņi” (Jēkaba 1:27) ir vientuļās mātes un arvien vairāk arī vientuļie tēvi.
(Iečivināt šo citātu)

Divu vecāku ģimenēm arī būtu jābūt daļai no mūsu regulārajām aizlūgšanām. Katru dienu mēs saskaramies ar pāriem, kuri tajā brīdī atrodas sīvās garīgajās cīņās, lai noturētu savu laulību un ģimeni neskartu un stipru.

Prioritārajām aizlūgšanām vajadzētu būt par to cilvēku glābšanu, kuri vēl nav atgriezušies. Mums visiem ir nepieciešams regulāri un neatlaidīgi lūgt par dvēseļu glābšanu, lai ar to pagodinātu Dieva valstību.

Pārdomas

Pārdomājiet un pārrunājiet šo jautājumu – ko Dievs ieliek jūsu sirdīs, lai par to lūgtu?

 Lūgšana kopā

Lūgšanu pieturvietas

  • Izveidojiet sarakstu ar pazīstamu cilvēku vajadzībām. Kad lūgsiet, pielietojiet šo sarakstu šovakar un turpmākajās dienās.
  • Aizlūdziet par vientuļajiem vecākem, kurus pazīstat.

 


Priecāsimies, ja izteiksi savas domas komentāros. Ja šis raksts Tevi uzrunāja, vai zini kādu, kam šī informāciju būtu noderīgi – iesaki un/vai padalies ar to Facebook, Twitter, Draugiem un citos soceālajos tīklos. Šī bloga rakstiem var pierkastīties arī RSS.

Ja ir kādi personiski komentāri mums, lūdzu raksti uz viriem@viriem.lv

Bloga viriem.lv lapa ir atrodama arī Facbook – www.facebook.com, droši spied “patīk”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.