Darbs – 10. Diena

Lūgšanas kopā ar laulāto draugu katru dienu.

Kā mēs varam lūgt viens par otru saistībā ar darba lietām? Kādos citos veidos mēs varam viens otru atbalstīt?

Vīriem.lv 30 dienu garumā gatavos rakstus par kopējām laulāto lūgšanām katrai dienai. Kāpēc 30 dienas? Ir zinātniski pierādīts, ka ir vajadzīgas tikai 30 dienas, lai izveidotu jaunu ieradumu. Šīs rakstu sērijas mērķis ir palīdzēt jums izveidot ieradumu lūgt kopā katru dienu.

Šī rakstu sērija tiek sagatavota pateicoties Denisa un Barbaras Raineju sarakstītai grāmatai „Two Hearts Praying As One” (Divām sirdīm lūdzot kā vienai).

Tulkojums no  „Two Hearts Praying As One”, Dennis & Barbara Rainey.

10. Diena –

Darbs

Vai jūs ļaujat jūsu kopīgajam lūgšanu laikam samazināt to stresa līmeni, ko jūs nesat mājās no darba? Te ir kādas sievas apraksts par to, cik spēcīga var būt kopēja lūgšana par darba jautājumiem:

Mans vīrs pieņēma Kristu par savu Glābēju tad, kad viņš pazaudēja vienu no savām dārgākajām lietām – darbu! Mums par pārsteigumu, mūsu lūgšanas par finansēm tika atbildētas, kad vīrs nodibināja pats savu uzņēmumu. Bet dažkārt mans vīrs jutās ļoti norūpējies dēļ darba, it sevišķi pirmdienās, kad priekšā stāvošai nedēļai vēl nebija saņemts neviens pasūtījums un mums vajadzēja uzticēties Dievam, lai viņš ved pie mums klientus, lai varam samaksāt mūsu rēķinus. Šajos grūtajos laikos mēs uz mirkli apstājamies un lūdzam Dievu, lai Viņš dod izturību un spēku, kā arī mēs griežamies pie Viņa vārda, lai tur meklētu iedrošinājumu un gudrību.

Piedzīvojot Dieva klātbūtni kopīgi lūdzot, tā ir brīnišķīga iespēja, kā samazināt stresu, kas nāk līdzi no darba, un savienoties vīram ar sievu. Mēs parasti noslēdzam mūsu lūgšanas, aizlūdzot vienam par otra stresu darbā. Kad Barbara lūgšanās nes Dieva priekšā kādu manu ar darbu saistītu problēmu, man tiek atgādināts par to, ka Viņš patiešām visu kontrolē. Es esmu atklājis to, ka, ja es un Barbara mājās esam uz vienotas garīgās nots, es esmu daudz spēcīgāks un drošāks, kad eju uz darbu, kur es saskaros ar lieliem izaicinājumiem saistībā ar naudu, cilvēkiem un citiem apstākļiem.

Es (Barbara) atceros, kā mēs uzreiz lūdzām, kad Denisam tika piedāvāts darbs, kur vajadzēja aizvietot kādu labi pazīstamu kristīgo vadītāju vairākus gadus atpakaļ. Kad viņš šo darba piedāvājumu atraidīja, mēs šajā lēmumā abi bijām pilnībā vienoti, jo bijām par to lūguši vairākas reizes jau iepriekš.

Dievs tiek iepriecināts, kad Viņa bērni nāk pie Viņa pēc vadības un padoma.

Pārdomas

Kā mēs varam lūgt viens par otru saistībā ar darba lietām? Kādos citos veidos mēs varam viens otru atbalstīt?

 Lūgšana kopā

 Ieteicamās lūgšanas

[Sieva] Dārgais Tēvs debesīs, paldies Tev par šo apsolījumu, ka Tu gādā par visām mūsu vajadzībām. Tu patiešām esi par mums gādājis pagātnē un es patiesi ticu, ka Tu par mums gādāsi mēnešus un gadus uz priekšu. Jēzus vārdā, āmen.

[Vīram] Paldies Tev, Kungs, ka Tu dod man vēlmi un iespējas līdzdarboties savas ģimenes nepieciešamo vajadzību nodrošināšanā. Palīdzi man maniem darbiniekiem nodrošināt labu ikdienas darbu un pašam strādāt godīgi. Parādi man, kā darbs var kalpot mūsu laulībai un ģimenei, nevis valdīt pār to. Es to lūdzu Jēzus vārdā, āmen.


Priecāsimies, ja izteiksi savas domas komentāros. Ja šis raksts Tevi uzrunāja, vai zini kādu, kam šī informāciju būtu noderīgi – iesaki un/vai padalies ar to Facebook, Twitter, Draugiem un citos soceālajos tīklos. Šī bloga rakstiem var pierkastīties arī RSS.

Ja ir kādi personiski komentāri mums, lūdzu raksti uz viriem@viriem.lv

Bloga viriem.lv lapa ir atrodama arī Facbook – www.facebook.com, droši spied “patīk”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.