DIEVS LIETO PARASTUS CILVĒKUS NEPARASTOS VEIDOS – vakars ar Dr. Duglas Mastriano

Piektdiena, 16.septembris, pl. 19:00 – Rīgas Vecās Sv. Ģertrūdes baznīcas pagrabstāvā.

Ar prieku informējam, ka Dr. Duglas Mastriano ir atsaucies runāt par tēmu Dievs lieto parastus cilvēkus neparastos veidos Savam godam.

Duglas Mastriano ir kristietis, vēsturnieks, skolotājs un grāmatu autors. Viņš ir pieredzējis daudz piemēru, kā Dievs ir lietojis kristīgus vīrus nozīmīgos brīžos Amerikas vēsturē, lai izdarītu sevišķu ietekmi vēstures gaitā. Viņu individuālie stāsti un mantojums iet pāri nāciju un kultūru barjerām un būs aktuāls ikvienam interesentam.

Piektdien, 16.septembrī 19:00 Rīgas Vecās Sv. Ģertrūdes draudzē Duglas līdzdalīs kādus no šo vīru stāstiem kā arī savu paša pieredzi un savu tuvu draugu, tādu kā Luis Zemperini (par kuru pavisam nesen uzņemta filma Nesalauztais (Unbroken)), pieredzi.

Aicinām ikvienu vīru tikt informētam, iedrošinātam un izaicinātam redzēt Dieva roku darbojamies cilvēces vēsturē.

Dr. Duglas Mastriano ir militārais vēsturnieks, absolvējis Advanced Air and Space Studies (SAASS) skolu. Viņam ir doktora grāds Vēsturē, maģistra grāds Militārās Darbības Mākslā un Zinātnē (Military Operational Art and Science), maģistra grāds Stratēģiskajā Inteleģencē, maģistra grāds Gaisa spēku Teorijā, maģistra grāds Stratēģijas studijās un bakalaurs Vēsturē.

Viņš arī ir autors vairāku balvu ieguvušai grāmatai Alvins Jorks (Alvin York) – jauna biogrāfija par Agronas varoni.

Duglas ir precējis ar Rebeku un viņiem ir Dēls Jozua.

Related posts:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *