Iedrošinoši Ziņojumi no Lūgšanu Frontes – 11. Diena

Lūgšanas kopā ar laulāto draugu katru dienu.

Nekad nezaudējiet humora izjūtu, īpaši, ja mēģinat lūgt mazu bērnu klātbūtnē! Kāds vīrs un tēvs izskaidro to visprecīzāk:

Vīriem.lv 30 dienu garumā gatavos rakstus par kopējām laulāto lūgšanām katrai dienai. Kāpēc 30 dienas? Ir zinātniski pierādīts, ka ir vajadzīgas tikai 30 dienas, lai izveidotu jaunu ieradumu. Šīs rakstu sērijas mērķis ir palīdzēt jums izveidot ieradumu lūgt kopā katru dienu.

Šī rakstu sērija tiek sagatavota pateicoties Denisa un Barbaras Raineju sarakstītai grāmatai „Two Hearts Praying As One” (Divām sirdīm lūdzot kā vienai).

Tulkojums no  „Two Hearts Praying As One”, Dennis & Barbara Rainey.

11. Diena –

Iedrošinoši Ziņojumi no Lūgšanu Frontes

Laulātie pāri visā Amerikā ir entuziastiski noskaņoti par kopīgām lūgšanām. To mēs noskaidrojām, kad veicām aptauju par šo tēmu mūsu mājas lapā www.familylife.com. Šie stāsti, kā lūgšanas bagātina laulāto attiecības, bija tik iedrošinoši, ka nolēmām dažus no tiem nodot jums tālāk.

Jaunlaulātie raksta par lūgšanām kopā:

Tas ir jo īpaši vērtīgi dienās, kad esam piedzīvojuši vairāk kā vienu no tā saucamajām pirmā laulību gada diskusijām – neapmierinātību par nesaskaņām, kas mums tik bieži radušās pēdējo mēnešu laikā. Lai arī cik uztraukti mēs esam šajā procesā, pielāgojoties dzīvošanai kopā, mūsu sirdis atmaigst vienam pret otru, kad mēs atveram garīgo ikdienas literatūru un iesākam lasīt kopā.

Nekad nezaudējiet humora izjūtu, īpaši, ja mēģinat lūgt mazu bērnu klātbūtnē! Kāds vīrs un tēvs izskaidro to visprecīzāk:

Pēdējos septiņus gadus mēs esam lūguši katru rītu pirms es dodos darba gaitās un bērni uz skolu. Kādu dienu mana sieva un es bijām iekārtojušies dīvānā un tikko atvēruši Bībeli, lai lasītu 1. Korintiešiem 13 – plaši pazīstamo Bībeles mīlestības nodaļu. Brīdī, kad lasījām Ja es runātu ar cilvēku un eņģeļu mēlēm un man nebūtu mīlestības.., mūsu abas vecākās meitas nāca lejā strīdoties. Pēc nelielas pauzes, lai nomierinātu viņu strīdu, mēs turpinājām, Mīlestība nekad nebeidzas…

Mūsu vecākās meitas devās uz skolu, tomēr aizmirsa izslēgt signalizāciju pirms aiziešanas. Signalizācijas skaļā trauksmes skaņa pamodināja mūsu jaunāko meitu un dēlu. Pēc tam, kad bijām viņus nomierinājuši, mēs turpinājām lasīt. Tā apklāj visu, tā tic visu, tā cer visu, tā panes visu.

Šajā mirklī mūsu jaunākais nonāca pie manis un teica, ka viņam vajag uz tualeti, tad nu es cēlos un gāju viņam palīdzēt tur iekārtoties. Es atgriezos uz dīvāna un sāku lasīt Bet, kad atnāk pats labākais, un mūsu jaunākais sauca no vannasistabas, „atnāciet kāds man notīrīt dibenu!” Es gāju un palīdzēju viņam visu nokārtot.

Tad beidzot, es varēju apsēsties pie savas mīļotās un pabeigt nodaļu: Tā nu paliek ticība, cerība, mīlestība, šās trīs; bet lielākā no tām ir mīlestība.

Mīlestība tiešām darbojās pie mums šajā rītā!

Tālāk kāda sieva dalās ar personisku Dieva atbildi uz lūgšanu:

Jau vairākas dienas es piedzīvoju nemiera uzbrukumus, kas bija saistīti ar manu personisko dzīvi, un es pat vakaros nevarēju rast mieru. Mēs ar vīru turpinājām par to lūgt bez pārtraukuma. Tad, kādu vakaru mans vīrs man uzlika rokas un sāka lūgt. Pēc tam mēs turpat gulējām un gaidījām uz Dievu, lai viņš paveic brīnumu. Un tajā pašā brīdī mans gars tika piepildīts ar mieru, kādu es nekad iepriekš nebuju sajutusi un manas raizes pazuda. Es ar to dalījos ar savu vīru, mēs kopā par to slavējām Dievu un kopā par to raudājām.

Lūdzu atsūtiet arī mums savus iedvesmojošos vārdus par kopējām lūgšanām:  HYPERLINK “mailto:prayingtogether@familylife.com” prayingtogether@familylife.com

Pārdomas

Vai kāds no šiem stāstiem jums atgādināja kādu jūsu pašu piedzīvotu mirkli? Vai jūs kādreiz negatīvi uztrauc šis izaicinājums kopā regulāri lūgt, mēģinot arī tikt galā ar citiem ikdienas pienākumiem? Pārrunājiet, kā Dievs ir atbildējis uz jūsu lūgšanām.

 Lūgšana kopā

Lūgšanu pieturvietas

  •  Pateicieties Dievam par iespēju un pagodinājumu kopā ar Viņu tikties katru dienu lūgšanās.
  • Lūdziet, lai Dievs atklāj, kā jūsu kopējais lūgšanu laiks var būt vēl bagātāks un vērtīgāks.

 


Priecāsimies, ja izteiksi savas domas komentāros. Ja šis raksts Tevi uzrunāja, vai zini kādu, kam šī informāciju būtu noderīgi – iesaki un/vai padalies ar to Facebook, Twitter, Draugiem un citos soceālajos tīklos. Šī bloga rakstiem var pierkastīties arī RSS.

Ja ir kādi personiski komentāri mums, lūdzu raksti uz viriem@viriem.lv

Bloga viriem.lv lapa ir atrodama arī Facbook – www.facebook.com, droši spied “patīk”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.