Kad Nekas Nepietrūkst – 13. Diena

Lūgšanas kopā ar laulāto draugu katru dienu.

Naudas jautājuma dilemma. Ja jūs esat tipisks pāris, jums ir bijušas jau pāris karstākas sarunas par naudu. Lielākajā daļā laulību viens no laulātajiem parasti turas pie naudas cieši, kamēr otram tā slīd no rokām ārā.

Vīriem.lv 30 dienu garumā gatavos rakstus par kopējām laulāto lūgšanām katrai dienai. Kāpēc 30 dienas? Ir zinātniski pierādīts, ka ir vajadzīgas tikai 30 dienas, lai izveidotu jaunu ieradumu. Šīs rakstu sērijas mērķis ir palīdzēt jums izveidot ieradumu lūgt kopā katru dienu.

Šī rakstu sērija tiek sagatavota pateicoties Denisa un Barbaras Raineju sarakstītai grāmatai „Two Hearts Praying As One” (Divām sirdīm lūdzot kā vienai).

Tulkojums no  „Two Hearts Praying As One”, Dennis & Barbara Rainey.

13. Diena –

Kad Nekas Nepietrūkst

Naudas jautājuma dilemma. Ja jūs esat tipisks pāris, jums ir bijušas jau pāris karstākas sarunas par naudu. Lielākajā daļā laulību viens no laulātajiem parasti turas pie naudas cieši, kamēr otram tā slīd no rokām ārā.

Mūsu attieksmes pamatā pret naudu ir mūsu izpratne par Dievu, kā par mūsu apgādnieku. Kad Jēzus mācekļi atgriezās no sava misijas ceļojuma, Viņš tiem jautāja, vai kaut kas ir pietrūcis ceļā. Kā nekā, Viņš tos bija izsūtījis „bez maka un somas un kurpēm.” Un tie atbildēja, ka nekā nebija trūcis. (ieskaties Lūkas ev. 22:35). Satverot šo iespēju uzticēties Viņam, mācekļi piedzīvoja, ka Viņš gādā par visām vajadzībām.

Šis garīgais princips ir patiess arī šodien – ja mēs uzticamies Kristum, ka viņš gādās par mūsu vajadzībām (nejaukt ar velmēm), mums nekas netrūks.

Viņs sakausē mūsu sirdis vienā, kad mēs lūdzam kopā.

Vairāk kā 30 gadus mēs esam paļāvušies uz Viņa gādību caur Viņa ļaudīm. 1972. gadā mēs izvēlējāmies kalpošanas darbu kā mūsu pilna laika aicinājumu. Kad mēs pieņēmām lēmumu paļauties tikai uz ziedojumiem kā uz mūsu finansiālo atblastu, mēs noteicām, ka mēs nepieņemsim honorāru atlīdzības par mūsu grāmatām vai kāda cita veida atlīdzību par konferencēm, kur mēs uzstājamies. Vienkārši sakot – mēs saņemam noteiktu algu tikai un vienīgi tad, ja mūsu sponsori iedod pietiekami, lai nosegtu nepieciešamo summu.

Gadu gaitā mēs esam piedzīvojuši Dieva vadību simtiem dažādos veidos. Daudzas reizes viņš mūs ir apgādājis ar tieši tik naudu, lai mums pietiktu mūsu vajadzībām līdz pēdējam dolāram. Arī šobrīd Viņš sakausē mūsu sirdis vienā, kad lūdzam Viņu, lai gādā par mums.

Dievs patiesi priecājas, kad dod labas dāvanas Saviem bērniem!

Pārdomas

Kuru no sliktiem finansiāliem ieradumiem Tu varētu izmainīt, lai samazinātu finasiālo spriedzi ģimenē? Pārrunājiet tās sfēras, kur jūs iespējams jaucat vajadzības ar vēlmēm.

 Lūgšana kopā

Lūgšanu pieturvietas

  • Pateicieties Dievam par svētībām, ko viņš dod par jums gādājot katru dienu, nodrošinot jūs ar pamata vajadzībām – ēdienu, drēbēm, pajumti.
  • Kā pāris, nesiet jūsu šī brīža vajadzības un vēlmes Viņa priekšā. Lūdziet, lai Viņš par jums gādā.

 


Priecāsimies, ja izteiksi savas domas komentāros. Ja šis raksts Tevi uzrunāja, vai zini kādu, kam šī informāciju būtu noderīgi – iesaki un/vai padalies ar to Facebook, Twitter, Draugiem un citos soceālajos tīklos. Šī bloga rakstiem var pierkastīties arī RSS.

Ja ir kādi personiski komentāri mums, lūdzu raksti uz viriem@viriem.lv

Bloga viriem.lv lapa ir atrodama arī Facbook – www.facebook.com, droši spied “patīk”.

One Response to Kad Nekas Nepietrūkst – 13. Diena

  1. […] Diena – Kad Nekas Nepietrūkst […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.