Lūgšana pēc Intimitātes – 23. Diena

Lūgšanas kopā ar laulāto draugu katru dienu.

Vai lūgšanas ir daļa no jūsu intīmā laika guļamistabā, esot kopā? Vai tas jūs pārsteidz, ieraudzīt vārdus lūgšana un mīlēšanās vienā teikumā?

Vīriem.lv 30 dienu garumā gatavos rakstus par kopējām laulāto lūgšanām katrai dienai. Kāpēc 30 dienas? Ir zinātniski pierādīts, ka ir vajadzīgas tikai 30 dienas, lai izveidotu jaunu ieradumu. Šīs rakstu sērijas mērķis ir palīdzēt jums izveidot ieradumu lūgt kopā katru dienu.

Šī rakstu sērija tiek sagatavota pateicoties Denisa un Barbaras Raineju sarakstītai grāmatai „Two Hearts Praying As One” (Divām sirdīm lūdzot kā vienai).

Tulkojums no  „Two Hearts Praying As One”, Dennis & Barbara Rainey.

23. Diena –

Lūgšana pēc Intimitātes

Vai lūgšanas ir daļa no jūsu intīmā laika guļamistabā, esot kopā? Vai tas jūs pārsteidz, ieraudzīt vārdus lūgšana un mīlēšanās vienā teikumā?

Kopējas lūgšanas jūs pievedīs vienam pie otra daudz tuvāk. Un mēs esam pārliecināti, ka jūs kļūsiet par labākiem mīlniekiem, kad pieaugsiet kopējās lūgšanās.

Kristus sekotājiem nevajadzētu uzķerties uz to seklumu seksuālajās attiecībās un laulības pārkāpšanu, ko reklamē televīzijas šovos un filmās. Seks nav maznozīmīgs, nedz arī apkaunojošs. Tieši pretēji, nodarboties ar mīletību laulības gultā – tas ir vienreizēji un skaisti. Patiesa, kaislīga, un intīma mīlestība raisās starp diviem precētiem mīlniekiem, kuri neizjūt kaunu: „Ēdiet, mani mīļie, un dzeriet, mani draugi, priecājieties mīlestībā un noreibstiet labsajūtā!” (Salamana augstā dziesma 5:1)

Kāda tad loma ir lūgšanai? Intimitāte laulībā – tas bija Dieva nodoms. Viņš par to ir daudz padomājis un vēlas, lai jūs to pilnībā piedzīvojat. Tāpat kā citās garīgās cīņās, arī šeit mums ir vajadzīgs Svētā Gara spēks, lai mēs būtu patiesi veiksmīgi.

Bila Bridža sieva, Voneta, par seksu sacīja šādi:

„Būt Svētā Gara piepildītam laulības gultā ir tikpat svarīgi, kā liecinot kādam par Jēzu Kristu.”
(Iečivināt šo citātu)

Tādēļ jums ir jālūdz vienam par otru pirms jūs dodaties kopīgi laulības gultā. Lūdziet Viņam, lai izveido jūs par labākajiem mīlniekiem. Šeit ir dažas idejas, lai padarītu jūsu intīmos brīžus svaigus:

  1. Kopējas lūgšanas palielina cieņu un pievilcību. Vīri, vai jūs zinājāt, ka iniciējot lūgšanas kopā ar sievu, jūs kļūstiet iekārojamāki?
  2. Lūdz Viņu, lai Viņš svētī Tavu sievu caur kopā pavadīto laiku. Vīri, cik tā ir liela privilēģija lūgt par savu sievu pirms intīmā brīža sākšanās! Sievas, vai jūs zinājāt, ka, izsakot apbrīnu un cieņu par jūsu vīru lūgšanās, jūs ar to viņam kalpojat?
  3. Ja jums ir bijušas grūtības kā pārim seksuālajās attiecībās, lūdziet Dievu, lai Viņš svētī jūsu laiku kopā un dod jums saprašanu vienam par otru. Mēs esam lūguši par šo sfēru mūsu laulībā un Viņš mums ir atbildējis.
  4. Lūdziet par pacietību vienam pret otru. Nav nekas līdzīgs tam, kā lūgt Dievam palīdzību, lai varētu kļūt maigāks un mīļāks pret savu laulāto mīlējoties.
  5. Lūdziet mīlēšanās laikā! Jā, mēs to sakām pilnā nopietnībā. Satveriet savu laulāto un pateicieties viens par otru un par šo laiku kopā. Izmēģiniet to! Un jūs ieraudzīsiet, par ko mēs runājam.
  6. Pateicieties Dievam par intimitātes un baudas dāvanu jūs laulībā. Kāds pāris mums atrakstīja: „Tas ir tik īpaši kopā lūgt, kad esam bijuši vienoti mīlējoties. Tā kā Dievs ir izgudrojis šo brīnišķīgo izpausmes veidu, kāpēc mums būtu jābaidās no lūgšanām pēc tam, kad esam mīlējušies? Tas ir veids, kā varam svinēt būšanu kopā vienam ar otru šķīstībā.”

Āmen! Mēs jūs iedrošinam kopā pielūgt un laicīgi izslēgt gaismas guļamistabā šovakar!

Pārdomas

Pārrunājiet kā lūgšanas var būt daļa no jūsu intīmās dzīves un uzlabot to.

 Lūgšana kopā

Lūgšanu pieturvietas

  • Pateicieties Dievam par to brīnišķīgo lomu, ko sekss spēlē jūsu laulībā.
  • Lūdziet Dievu, lai Viņš noņem jabkādas barjeras, kas samazina savstarpējo prieku intimitātē laulībā.

 

 


Priecāsimies, ja izteiksi savas domas komentāros. Ja šis raksts Tevi uzrunāja, vai zini kādu, kam šī informāciju būtu noderīgi – iesaki un/vai padalies ar to Facebook, Twitter, Draugiem un citos soceālajos tīklos. Šī bloga rakstiem var pierkastīties arī RSS.

Ja ir kādi personiski komentāri mums, lūdzu raksti uz viriem@viriem.lv

Bloga viriem.lv lapa ir atrodama arī Facbook – www.facebook.com, droši spied “patīk”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.