Uzvarot Ienaidnieka Shēmas – 12. Diena

Lūgšanas kopā ar laulāto draugu katru dienu.

Mūsu laulības atrodas kara darbības laukā, tās ir pavisam reālā garīgā karā. Apzinoties šo faktu vien, jau vajadzētu vienoties kopīgās regulārās lūgšanās.

Vīriem.lv 30 dienu garumā gatavos rakstus par kopējām laulāto lūgšanām katrai dienai. Kāpēc 30 dienas? Ir zinātniski pierādīts, ka ir vajadzīgas tikai 30 dienas, lai izveidotu jaunu ieradumu. Šīs rakstu sērijas mērķis ir palīdzēt jums izveidot ieradumu lūgt kopā katru dienu.

Šī rakstu sērija tiek sagatavota pateicoties Denisa un Barbaras Raineju sarakstītai grāmatai „Two Hearts Praying As One” (Divām sirdīm lūdzot kā vienai).

Tulkojums no  „Two Hearts Praying As One”, Dennis & Barbara Rainey.

12. Diena –

Uzvarot Ienaidnieka Shēmas

Mūsu laulības atrodas kara darbības laukā, tās ir pavisam reālā garīgā karā. Apzinoties šo faktu vien, jau vajadzētu vienoties kopīgās regulārās lūgšanās. Viena no atslēgas frāzēm lūgšanā Mūsu Tēvs Debesīs ir „atpestī mūs no ļauna.” Jā, ļaunums ir reāls un mums nevajadzētu būt naiviem par pretestību, ar ko saskaramies. Pāvils ir ļoti nopietns savos izteikumos, „Bruņojieties ar visiem Dieva ieročiem, lai jūs varētu pretī stāties velna viltībām.” (Efeziešiem 6:11)

Tomēr mūsu ikdienas dzīvē, kur katru dienu mums ir pilns plānotājs ar lietām ko darīt, braucieniem uz darbu, vedot un savācot bērnus no nodarbībām, un veicot citus pienākumus, var šķist, ka šis ļaunuma koncepts uz mums neattiecas. Šī patiešām ir piemērota vide uzbrukumiem no tā, ko kāds raksturojis šādi „jūsu pretinieks velns staigā apkārt kā lauva rūkdams” (Pētera 1. vēstule 5:8)! Par laimi, mums ir spēcīgs ierocis, ko varam izmanotot pret Sātanu un viņa shēmām – ikdienas lūgšanas kopā. Sātans apzinās šo lielo spēku, kad divi kļūst par vienu un nāk Dieva priekšā lūgšanā, tāpēc viņš izmantos savas stratēģijas, lai atturētu jūs no tā. Viņš vēlas jūs sašķelt, nošķirt vienu no otra un ielikt jums sliktas domas par savu laulāto.

Mēs iedrošinām jūs katru būt it īpaši modram attiecībā uz garīgā pretinieka shēmām, kad esi:

  • viens un projām no mājām. Kārdinājumi šķiet īpaši spēcīgi, kad neviens cits uz Tevi neskatās.
  • viens mājās. Pornogrāfijas vilinājums internetā it īpaši ir vilinošs vēlu vakarā, kad visi pārējie jau guļ.
  • neīstajā kompānijā, kad dodies izklaidēties. Ja ienaidnieks nevar pieveikt mūs, kad esam vieni, viņš mēģinās savus tīklus padarīt vairāk pievilcīgus iesaistot cilvēkus, kuri jau tur ir iekrituši.
  • noguris. Kad esam pārguruši, pasaules lietu vilinājums var šķist visai pievilcīgs.
  • lepni un iedomīgi. Kad mums ir sajūta, ka dzīve rit pareizajās sliedēs un lūgšanas vairs nav nepieciešamas, varat būt droši, Sātans ir pievērsis mums īpašu vērību.

Kāda tad ir atbilde? Palieciet modri, lūdziet un stājaties pretī! Efeziešiem 6:18 mēs tiekam brīdināti, „Ar visām lūgšanām un lūgumiem lūdziet Dievu Garā ik brīdi; tai pašā nolūkā esiet nomodā un pastāviet savās aizlūgšanās par visiem svētajiem.” Un Jēkaba vēstulē 4:7 mums ir dota šada pavēle un apsolījums: „Tad nu padodieties Dievam, stājieties pretim velnam, un viņš bēgs no jums.”

Lai paliktu modriem un stātos pretī Sātana ļaunajām shēmām, uzticīgi lūdziet kopā, atklāti pārrunājiet viens ar otru izaicinājumus, kas rodas ikdienā un palīdziet viens otram izvairīties no jebkādām situācijām, kuras jūs var padarīt ievainojamus garīgā pretinieka shēmām.

Pārdomas

Kurās dzīves sfērās katrs no jums ir visievainojamākais Sātana shēmām? Izlasiet skaļi vēstuli Efeziešiem 6:10-18 un pārrunājiet, kā jūs šo rakstu vietu varat pielietot savās dzīvēs.

Lūgšana kopā

Lūgšanu pieturvietas

  •  Meklējiet Dieva piedošanu par to, ka neesiet bijuši nomodā stājoties pretī garīgā pretinieka shēmām.
  • Lūdziet Dievu, lai Viņš palīdz nostiprināt tās jūs laulības jomas, kuras ir visievainojamākās Sātana uzbrukumiem.

 


Priecāsimies, ja izteiksi savas domas komentāros. Ja šis raksts Tevi uzrunāja, vai zini kādu, kam šī informāciju būtu noderīgi – iesaki un/vai padalies ar to Facebook, Twitter, Draugiem un citos soceālajos tīklos. Šī bloga rakstiem var pierkastīties arī RSS.

Ja ir kādi personiski komentāri mums, lūdzu raksti uz viriem@viriem.lv

Bloga viriem.lv lapa ir atrodama arī Facbook – www.facebook.com, droši spied “patīk”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.