vitamins.lv – Posmi Laulībā

Sadarbībā ar mājas lapu vitamins.lv arī turpmāk piedāvāsim rakstus, kuri mūsuprāt būtu vērtīgi arī mūsu lasītājiem. Šis raksts par dažādiem posmiem laulībā.


Laulību var aprakstīt pa dažādiem posmiem. Pārsvarā varam sevi novērot kādā no šiem četriem:

  • Seju pret seju – tipiski jaunlaulāti
  • Sānu pie sāna – ar zīdaiņiem uz aizmugurējā sēdekļa
  • Muguru pret muguru – viņu māja ir vairāk viesnīca nekā māja
  • Roku rokā – ejot kopā vienā solī

“… žēlastība un uzticība lai sastopas, taisnība un miers lai skūpstās.” /Ps.85:11/
Seju pret seju. Kā jau tipiski jaunlaulātie, šis pāris traucas pa dzīves lielceļu kabrioletā ar nolaistu jumtu. Skan iemīļotais CD ar mīlas dziesmām un viņu pirksti ir savijušies. Viņa noliec savu galvu uz viņa pleca un viņš uzspiež uz viņas pieres maigu buču.
Sānu pie sāna. Šis pāris ir iemainījis savu kabrioletu pret minibusiņu. Ar zīdaiņiem uz aizmugurējā sēdekļa, kas nosiekalojuši mašīnas paklāju, viņu attiecībās parādās saspīlējuma pazīmes. Brīžiem ir nepieciešams liels gribasspēks un savaldīšanās, lai būtu viens otram blakus.
Muguru pret muguru. Kā kuģi, kas naktī paslīd viens otram garām, šis pāris tagad brauc katrs ar savu mašīnu. Viņu māja ir vairāk viesnīca nekā māja. Saspīlējums, asi vārdi, verbālas dunkas un nemiers ir aizstājuši to tuvību, kas reiz starp viņiem bija.
Iespējams, ka jūs esat piedzīvojuši pa druskai no visa šī, reizēm pat vienas nedēļas laikā. Bet mēs ar Barbaru esam atklājuši pozīciju, kas visciešāk satur laulību kopā – Roku rokā – ejot kopā vienā solī. Vienā virzienā. Tas prasa savstarpēji piepūlēties, lai atklātu jūsu laulības uniālo ritmu.
Ja jūs laulībā šobrīd esiet Seju pret seju posmā, izbaudiet to! Ja esiet Sānu pie sāna, tad turpiniet kopt savas attiecības. Pat ja jūs esiet Muguru pret muguru posmā, ir cerība. Dievs visas lietas var dziedināt un savest sievas un vīrus Roku rokā.
SARUNA
Kurš no šiem četriem posmiem šobrīd raksturo jūsu laulību. Kāpēc? Kā jūs labāk varētu piedzīvot Roku rokā posmu un pieaugt kopā?

LŪGŠANA
Lūdziet, lai laikus spētu pamanīt draudošos signālus, kad tuvojaties Muguru pret muguru posmam. Lūdziet, lai Dievs jums parāda, kā jūs labāk varat būt Roku rokā viens ar otru.


Autors: Deniss Rainejs
Tulkoja: Silva Atvara


Priecāsimies, ja izteiksi savas domas komentāros. Ja šis raksts Tevi uzrunāja, vai zini kādu, kam šī informāciju būtu noderīgi – iesaki un/vai padalies ar to Facebook, Twitter, Draugiem un citos soceālajos tīklos. Šī bloga rakstiem var pierkastīties arī RSS.

Ja ir kādi personiski komentāri mums, lūdzu raksti uz viriem@viriem.lv

Bloga viriem.lv lapa ir atrodama arī Facbook – www.facebook.com, droši spied “patīk” 🙂

Related posts:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *