Auglīgas Lūgšanas – 20. Diena

Lūgšanas kopā ar laulāto draugu katru dienu.

No kopējām lūgšanām jūs varēsiet iegūt labus augļus. Un šeit mēs nerunājam par banāniem, apelsīniem, bumbieriem un vīnogām. Patiesībā mēs domājam par augļiem, kas ir vēl daudz garšīgāki – par Svētā Gara augļiem.

Vīriem.lv 30 dienu garumā gatavos rakstus par kopējām laulāto lūgšanām katrai dienai. Kāpēc 30 dienas? Ir zinātniski pierādīts, ka ir vajadzīgas tikai 30 dienas, lai izveidotu jaunu ieradumu. Šīs rakstu sērijas mērķis ir palīdzēt jums izveidot ieradumu lūgt kopā katru dienu.

Šī rakstu sērija tiek sagatavota pateicoties Denisa un Barbaras Raineju sarakstītai grāmatai „Two Hearts Praying As One” (Divām sirdīm lūdzot kā vienai).

Tulkojums no  „Two Hearts Praying As One”, Dennis & Barbara Rainey.

20. Diena –

Auglīgas Lūgšanas

No kopējām lūgšanām jūs varēsiet iegūt labus augļus. Un šeit mēs nerunājam par banāniem, apelsīniem, bumbieriem un vīnogām. Patiesībā mēs domājam par augļiem, kas ir vēl daudz garšīgāki – par Svētā Gara augļiem.

Laulība, kā arī visa kristieša dzīve, var būt salīdzināma ar smaga vezuma stumšanu pretī kalnam, ja mēs ignorējam cīņu, kas norisinās starp miesu un Garu.

Bet es saku: staigājiet Garā, tad jūs miesas kārību savaldīsit. Jo miesas tieksmes ir pret Garu, bet Gara tieksmes ir pret miesu, jo šie divi viens otram stāv pretī, ka jūs nedarāt to, ko gribat. (Galatiešiem 5:16-17)

Šī cīņa plosās ikkatra cilvēka pašos pamatos un tā lielā mērā ietekmē arī vispusīgās attiecības ar otru. Tu noteikti esi piedzīvojis iekšējās cīņas, vai ne tā? No vienas puses ir vēlme kaut kādā mērā sodīt savu sievu vai vīru, tomēr no otras puses Tu saproti, ka Tev ir jāpiedod. Vai arī sava egoisma dēļ Tu esi karā pret savas sievas interesēm un izvēlies meklēt kādus iemeslus, lai viņu kritizētu, tā vietā, lai viņu celtu un iedrošinātu.

Turklāt, ja jūs stāsieties pretī miesas kārībām, padodoties un dzīvojot Garā, jūs iemantosiet Gara burvīgos augļus – mīlestību, prieku, mieru, pacietību, laipnību, labprātību, uzticamību, lēnprātību, atturību (aplūkojiet Galatiešiem 5:22-23).

Mēs esam atklājuši to, ka lūgšanas laikā mēs tiekam atgādināti par to, ka mūsu gribai ir jāsakrīt ar Viņa gribu un mums ir jāpaklausa Viņa Vārdam. Piekāpjoties Svētajam Garam, kurš mājo katrā kristietī, Viņa spēkā mēs spējam piedzīvot un izdzīvot Gara augļus.

Vai Tev ir vajadzīga lielāka mīlestība pret savu laulāto, kad viņu ir grūti mīlēt? Vajadzīga lielāka pacietība? Laipnība? Maigums? Vai Tev ir nepieciešama lielāka savaldība, kad ir kārdinājums izteikt visu, kas ir uz mēles un ko vēlāk nožēlosi? Lūdziet kopā Dievu, lai Viņš piepilda jūs ar Svēto Garu.

Dzīvojot Garā, jūs varat audzēt žēlastības dotu augļu dārzu, kas dzīvi var padarīt patīkamāku un auglīgāku.

Pārdomas

Kopā skaļi izlasiet Galatiešiem 5:22-25. Pārrunājiet jūsu personisko pieredzi staigājot Garā, nevis padodoties miesas iekārēm. Kurš no Gara augļiem jums šķiet visvairāk atstāts novārtā jūsu dzīvē? Kuri no Gara augļiem jums ir vismazāk iekrāti?

Lūgšana kopā

Lūgšanu pieturvietas

  • Savā lūgšanas laikā šodien sāciet praktizēt dot ceļu Kristum savā dzīvē.
  • Lūdziet Dievu, lai Viņš jūs svētī ar vēl vairāk Svētā Gara augļiem.

 


Priecāsimies, ja izteiksi savas domas komentāros. Ja šis raksts Tevi uzrunāja, vai zini kādu, kam šī informāciju būtu noderīgi – iesaki un/vai padalies ar to Facebook, Twitter, Draugiem un citos soceālajos tīklos. Šī bloga rakstiem var pierkastīties arī RSS.

Ja ir kādi personiski komentāri mums, lūdzu raksti uz viriem@viriem.lv

Bloga viriem.lv lapa ir atrodama arī Facbook – www.facebook.com, droši spied “patīk”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.