Konference vīriešiem “Esiet kā vīri, esiet stipri”

Draudze “Cerība”Latvijas Bībeles Centrs un viriem.lv organizē konferenci vīriešiem, kas notiks Rīgā, draudzes “Cerība” telpās, Nometņu ielā 31.
Konferences pirmajā daļā tiks runāts par to, kā draudzē veidot vīrišķīgu garu un kāpēc ir vajadzīga vīriešu kalpošana. Savukārt, konferences otrajā daļā – “Mūra” Artūra Irbes stāsts vīriem par vīrišķību un viņa pārbaudījumiem un uzvarām hokejā, ticībā, privātajā dzīvē.
Konference ietvaros būs vairākas tikšanās no 2. līdz 4.februārimGalvenā konferences diena būs sestdiena 3.februāris. 
Detalizēta programma un reģistrācija mājaslapā: ceriba.lv/viriesu-konference
Konferencē no viriem.lv puses tiek gatavoti un tiks prezentēti vairāki resursi vīru grupām.
Uz konferences pirmo daļu aicināti visi kalpotāji un vadītāji, kas grib redzēt Latvijas draudzēs vīriešus. Ja iespējams, ņemiet līdzi vēl citus draudzes vīrus, lai plānotu jau konkrētus soļus kalpošanas veidošanā un virzīšanā.
Dalības maksa: 10 EUR ziedojums par visām 3 dienām.
Pirmās daļās runātāji būs Christian Vision for Men starptautiskā darba koordinators Sunīls Šivdasāni un kalpošanas vīriešiem virzītājs Serbijā Zoltans Vegels.
Uz otro daļu iedrošinām aicināt vīriešus, kas vēl nav kristieši, jo tā mērķtiecīgi tiks veidota tā, lai aicinātu un izaicinātu vīriešus padomāt nopietni par evaņģēliju un ticību. Artūra Irbes aicināums sievietēm bija tāds, ka viņas ir tikpat laipni gaidītas kā vīri, bet viņu “ieejas biļete” ir līdzi paņemtais draugs, vīrs, kolēģis, tēvs, dēls, vectēvs, kursttēvs, vai kāds cits vīrietis, kam būtu jādzird šis ticības izaicinājums.
Draudzē “Cerība” (Nometņu ielā 31) un Latvijas Bībeles Centrā (Lāčplēša 117) būs iespēja saņemt mazus flaierīšus ar visu nepieciešamo informāciju, lai vieglāk būtu uzaicināt.
Lai klausītos Artura Irbes uzrunu, dalības MAKSA NAV!
Tiekamies konferencē!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.