Lūdzot Kopā: Divi Stāsti – 30. Diena

Lūgšanas kopā ar laulāto draugu katru dienu.

Mēs noslēgsim ar diviem stāstiem, kas raksturos to Dieva darbu, ko Viņš paveiks, vīram un sievai kopā lūdzot.

Vīriem.lv 30 dienu garumā gatavos rakstus par kopējām laulāto lūgšanām katrai dienai. Kāpēc 30 dienas? Ir zinātniski pierādīts, ka ir vajadzīgas tikai 30 dienas, lai izveidotu jaunu ieradumu. Šīs rakstu sērijas mērķis ir palīdzēt jums izveidot ieradumu lūgt kopā katru dienu.

Šī rakstu sērija tiek sagatavota pateicoties Denisa un Barbaras Raineju sarakstītai grāmatai „Two Hearts Praying As One” (Divām sirdīm lūdzot kā vienai).

Tulkojums no  „Two Hearts Praying As One”, Dennis & Barbara Rainey.

30. Diena –

Lūdzot Kopā: Divi Stāsti

Mēs noslēgsim ar diviem stāstiem, kas raksturos to Dieva darbu, ko Viņš paveiks, vīram un sievai kopā lūdzot. Pirmais stāsts parādīs to, kā kopīgas lūgšanas var izglābt laulību. Otrs stāsts ilustrēs to, kā kopīgas lūgšanas ir piepildījušas, bagātinājušas un stabilizējušas laulību jau no paša sākuma.

Mēs ar vīru bijām precējušies jau trīspadsmit gadus, kad mēs nomaldījāmies dēļ mūsu savtīgajām velmēm un gandrīz izšķīrāmies.

Kad mēs bijām jau pieķērušies pie pēdējā salmiņa un nezinājām, kur lai vēl meklē palīdzību, mēs lūdzām kādam dievbījīgam pārim pēc padoma un lūgšanas kopā ar mums. Viņi mūs uzklausīja un lūdza kopā ar mums, kamēr mēs caur asarām dalījāmies lūgšanās par tiem visiem nepareizajiem lēmumiem, kurus bijām pieņēmuši savā laulībā. Beigās, kad mēs nonācām pie secinājuma, ka mums ir jālūdz kopā, Dievs man un manam vīram deva vēlmi lūgt par mūsu pašu sirdīm – nevis par otra sirdīm – lai tās mainās un, lai Viņa prāts notiek caur mums un mūsu laulībā.

Šis bija laiks, kad mēs tikām atjaunoti un atsvaidzināti mūsu dzīvēs. Es ticu, ka lūgšanas par mūsu pašu sirds atjaunošanu bija atslēga, lai mūsu attiecības tiktu stiprinātas. Mēs sākām izpaust Kristus raksturu, liekot otra vajadzības augstāk par mūsu paša. Mēs nodevāmies viens otram, esot dievbijīgi Dieva priekšā un godājām un respektējām viens otru arī tajos brīžos, kad nebijām viens otram blakus.

Tagad mēs cenšamies lūgt katru vakaru pirms gulētiešanas. Mēs esam kļuvuši atvērtāki otra priekšā, kā arī mūsu attiecības ir kļuvušas daudz ciešākas. Mēs arī risinām tās lietas, kuras agrāk atstājām novārtā. Esam iemācījušies to, ja risinam problēmas uzreiz, tas attur Sātanu no priekšrocības izveidot starp mums aizvainojumu un dusmas.

Savu pirmo lūgšanu kā vīrs un sieva mēs lūdzām mūsu kāzu naktī. Divdesmit gadus vēlāk mēs vēljoprojām turpinam lūgt katru vakaru – mēs nekad neesam palaiduši garām nevienu pašu vakaru. Dažās no reizēm, kad esam bijuši ģeogrāfiski šķirti, mans vīrs vienmēr piezvanīja, lai novēlētu labu nakti un vadīja mūs kopīgā lūgšanā pa telefonu.

Jau no paša sākuma mūsu vēlme bija pilnībā nodot mūsu laulību Dieva rokās. Kā viens no atslēgas faktoriem to apņemoties, ir bijis mūsu lēmums lūgt katru vakaru kopā.

Kāds tad ir šis rezultāts, kas ir izveidojies no šīs apņemšanās? Neticami brīnišķīga laulība!

Mēs labprāt uzzinātu kā kopīgās lūgšanas ir bagātinājušas jūsu dzīves. Lai dalītos jūsu stāstā ar mums, lūdzu nosūtiet e-pastu uz prayingtogether@familylife.com

Pārdomas

Kuras daļas no šiem stāstiem deva jums vislielāko pamudinājumu turpināt uzticīgi lūgt kā pārim visu turpmāko laulības dzīvi?

Kad jūs pārdomājat veidus, kuros jūsu jauniedibinātais ieradums ikdienā lūgt kopā ir stiprinājis jūsu laulību un atspoguļojies atbildētās lūgšanās, pārrunājiet kā atskatīšanās atpakaļ uz šo lasāmvielu var uzlabot jūsu lūgšanu dzīvi turpmāk nākotnē.

Lūgšana kopā

Lūgšanu pieturvietas

  • Pateicieties Dievam par palīdzību nostiprināt jūsu ieradumu regulāri lūgt kopā ikdienā.
  • Lūdziet Kungam spēku palikt lūgšanās ikdienu turpmāk stāvošajās nedēļās, mēnešos un gados.

 

Ja jūs vēlaties dalīties ar savu stāstu par kopīgām lūgšanām blogā viriem.lv, droši to iesūtiet to viriem@viriem.lv.

 


Priecāsimies, ja izteiksi savas domas komentāros. Ja šis raksts Tevi uzrunāja, vai zini kādu, kam šī informāciju būtu noderīgi – iesaki un/vai padalies ar to Facebook, Twitter, Draugiem un citos soceālajos tīklos. Šī bloga rakstiem var pierkastīties arī RSS.

Ja ir kādi personiski komentāri mums, lūdzu raksti uz viriem@viriem.lv

Bloga viriem.lv lapa ir atrodama arī Facbook – www.facebook.com, droši spied “patīk”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.