Lūdzot Par Bērniem – 14. Diena

Lūgšanas kopā ar laulāto draugu katru dienu.

Dedzīgas lūgšanas par saviem bērniem un vēlāk par mazbērniem atnesīs neskaitāmas svētības jūsu ģimenei un tas būs labs mantojums nākamajām paaudzēm.

Vīriem.lv 30 dienu garumā gatavos rakstus par kopējām laulāto lūgšanām katrai dienai. Kāpēc 30 dienas? Ir zinātniski pierādīts, ka ir vajadzīgas tikai 30 dienas, lai izveidotu jaunu ieradumu. Šīs rakstu sērijas mērķis ir palīdzēt jums izveidot ieradumu lūgt kopā katru dienu.

Šī rakstu sērija tiek sagatavota pateicoties Denisa un Barbaras Raineju sarakstītai grāmatai „Two Hearts Praying As One” (Divām sirdīm lūdzot kā vienai).

Tulkojums no  „Two Hearts Praying As One”, Dennis & Barbara Rainey.

14. Diena –

 Lūdzot Par Bērniem

Lūdzot kopā kā komanda par jūsu bērnu vajadzībām, tas noteikti radīs ietekmi viņu dzīvēs.

Gadu gaitā mēs esam bagātināti, kad esam lūgšanās un lūdzam Dievam, lai Viņš darbojas mūsu bērnu dzīvēs. Kad Rainejs jaunākais bija vēl maziņš, mēs lūdzām, lai viņš guļ visu cauru nakti un mēs varētu atpūsties, lūdzām arī, lai viņš iemācās ātrāk iet uz podiņa un neslapina gultā. Mēs arī lūdzām, lai izdodas noķert mazo zaglīti, kas bija uzradies ģimenē un čiepa naudu.

Vēlāk mēs lūdzām par mūsu jaunajiem autovadītājiem-tīņiem, lai būtu pēc iespējas mazāk avāriju, kur netiktu neviens ievainots, tomēr viņu uzmanība tiktu pievērsta. Mēs vairākkārt Dievam lūdzām, lai mūsu bērniem būtu pareizi draugi apkārt, it sevišķi viņu tīņu gados. Mēs lūdzām, lai Dievs atjauno mūsu dēla kājas tīņa gados, kad tās piemeklēja reta neiroloģiska slimība, kas viņam atņēma spēju skriet. Un katru dienu pirms mūsu bērni devās uz skolu, mēs lūdzām Dievu, lai Viņš pasargā tos no kardināšanām un ļaunuma. Mēs arī lūdzām Viņam, lai mūsu bērni varētu būt kā Viņa atspulgs saviem vienaudžiem.

Lielākajai daļai vecāku lūgšanu sarakstā ir iekļauts:

  • Drošība un veselības jautājumi,
  • Pieaugoša sapratne par Dieva mīlestību,
  • Pieaugošas spējas identificēt grēku un atšķirt ļaunu no labā,
  • Zināšanas par Dieva piedošanu un glābšanu caur personiskām attiecībām ar Jēzu Kristu,
  • Pasargāšana no ļaunā un viņa ietekmes,
  • Pieaugošas zināšanas par to, kā staigāt ar Dievu, kā sadzirdēt Viņa balsi un kā dzīvot saskaņā ar mācībām, kas ir Rakstos,
  • Labi draugi, kas viņus varēs iedrošināt staigāt pa pareizo ceļu;

Protams, jūs pievienosiet vēl daudz citu lūgšanu šim sarakstam. Mēs iedrošinam jūs pieturēties pie 127 Psalma 3-5 pantiem, lai ik pa laikam šie vārdi būtu kā iedrošinājums nepamest šo posteni – lūgt par saviem bērniem: „Lūk, bērni ir Tā Kunga dāvana, un bērnu svētība mums ir Viņa atlīdzība. Jaunības spēkā dzemdinātie dēli ir kā bultas stipra vīra rokā. Svētīgs ir tas vīrs, kas ar tām pildījis savu bultu maksti. Tie nepaliks kaunā, kad tiem jāsastopas vārtos ar saviem ienaidniekiem.”

Dedzīgas lūgšanas par saviem bērniem un vēlāk par mazbērniem atnesīs neskaitāmas svētības jūsu ģimenei un tas būs labs mantojums nākamajām paaudzēm.

Pārdomas

Par kādiem jautājumiem jūs jūtat, ka vajadzētu dedzīgi lūgt Dievu par katru no jūsu bērniem? Pārrunājiet, kā jūs varētu lūgt par un kopā ar saviem bērniem?

 Lūgšana kopā

 Lūgšanu pieturvietas

  • Pateicieties Dievam par šo godu būt par vecākiem
  • Pateicieties par katru no jūsu bērniem nosaucot tos vārdā
  •  Vai jūs vai kāds, ko jūs zināt šobrīd cīnās ar neagulību? Ja tas tā ir, lūdziet Dievu, lai Viņš izlej tur Savu mīlestību un rūpes.

 

 


Priecāsimies, ja izteiksi savas domas komentāros. Ja šis raksts Tevi uzrunāja, vai zini kādu, kam šī informāciju būtu noderīgi – iesaki un/vai padalies ar to Facebook, Twitter, Draugiem un citos soceālajos tīklos. Šī bloga rakstiem var pierkastīties arī RSS.

Ja ir kādi personiski komentāri mums, lūdzu raksti uz viriem@viriem.lv

Bloga viriem.lv lapa ir atrodama arī Facbook – www.facebook.com, droši spied “patīk”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.