Paldies, tēti!

Blogs viriem.lv sadarbībā ar kristīgās literatūras un dāvanu veikalu “Amnis” Tēvu dienā aicina ikvienu pateikties savam tētim par viņa ieguldījumu Tavā dzīvē.

Nu jau par ierastu un labu tradīciju ir kļuvusi septembra otro svētdienu Latvijā atzīmēt kā tēva dienu. Daudzi piekritīs, ka vīriešu un tēvu loma ģimenē bieži sabiedrībā ir pārāk maz novērtēta. Tieši tādēļ mēs aicinām pateikt saviem tētiem: “Paldies!” Katrs veids ir labs un vajadzīgs, vai tas būtu sirsnīgs apskāviens, telefona zvans, īsziņa, pastkartīte vai kas cits tamlīdzīgs. Taču mēs īpaši vēlamies aicināt sociālā portāla twitter.com lietotājus rakstīt savu pateicību tētim lietojot īpašu atslēgas vārdu (hashtag) #paldiestet. Visi, kas nedēļā no 2. līdz 8. septembrim būs rakstījuši savas pateicības klāt pierakstot #paldiestet, piedalīsies blogdāvanas izlozē, kas ir 10Ls dāvanu karte kristīgās literatūras un dāvanu veikalā “Amnis”. Tāpat visi šie tvīti būs izlasāmi blogā viriem.lv/paldiestet.

Jāpiebilst, ka twitter profilam ir jābūt publiskam, nevis aizsargātam (uzstādījumos nedrīkst būt ieķeksēts “Protect my Tweets”.

Pasaki paldies savam tētim!

One Response to Paldies, tēti!

  1. […] gatavajiem dizainiem, ar ko iepriecināt savu tēti, vai kopā ar bērniem apsveikt vīru. Šeit arī interesanta iniciatīva, saistībā ar Tēvu dienu, kur noslēgumā tiks publicētas cilvēku pateicības saviem […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.