Sekot Kristum – 29. Diena

Lūgšanas kopā ar laulāto draugu katru dienu.

Ik dienu sastapties tuvās attiecības ar dzīvo Dievu, tai ir jābūt mūsu prioritātei.

Vīriem.lv 30 dienu garumā gatavos rakstus par kopējām laulāto lūgšanām katrai dienai. Kāpēc 30 dienas? Ir zinātniski pierādīts, ka ir vajadzīgas tikai 30 dienas, lai izveidotu jaunu ieradumu. Šīs rakstu sērijas mērķis ir palīdzēt jums izveidot ieradumu lūgt kopā katru dienu.

Šī rakstu sērija tiek sagatavota pateicoties Denisa un Barbaras Raineju sarakstītai grāmatai „Two Hearts Praying As One” (Divām sirdīm lūdzot kā vienai).

Tulkojums no  „Two Hearts Praying As One”, Dennis & Barbara Rainey.

29. Diena –

Sekot Kristum

Kopējās lūgšanās ir jāpiedalās kā vīram, tā arī sievai, kuriem abiem ir personiskas attiecības ar Dievu. Ja viens no jums, vai arī jūs abi neejat ar Viņu, šīs ikdienas lūgšanas nav nekas vairāk, kā tukša tradīcija.*

No otras puses, jūsu katra klusais laiks un kopējās lūgšanas var būt jums abiem par iedrošinājumu un atbalstu, ja jūs abi meklējat to, kā pieaugt attiecībās ar Kristu. Jūsu individuālajā laikā pārdomās un lūgšanās jūs varat nest Dieva priekšā visas tās lietas, ko esat atklājuši no kopīgajām lūgšanām. Un lietas, ko atklāsiet individuālājā laikā, varat dalīties viens ar otru.

Katra kristieša mērķis ir pēc iespējas kļūt līdzīgākam Kristum. Kamēr Jēzus bija uz zemes, viņš lika mācekļiem tam sekot, lai tie galvenokārt iemācītos, kāda izskatās dzīve, kas ir pilnībā nodota Tēvam. Tā kā Jēzus šobrīd ir debesīs un mēs burtiski nevaram sekot Viņa piemēram, mūsu klusais laiks katru dienu, kas sevī ietver Bībeles studēšanu un lasīšanu, ir viens veids kā mēs varam kļūt par nobriedušākiem sekotājiem. Vajadzība pēc brieduma ir aprakstīta Efeziešiem 4:14-15:

Tad mēs vairs nebūsim mazgadīgi bērni, kas cilvēku viltus spēlē, viņu viltīgas rīcības piekrāpti, tiek šurpu turpu svaidīti, padodamies katram mācības vējam. Bet patiesi būdami mīlestībā, visās lietās pieaugsim Viņā, kas ir mūsu galva, proti, Kristus.

Ik dienu sastapties tuvās attiecības ar dzīvo Dievu, tai ir jābūt mūsu prioritātei.

Pārdomas

Kā jūs varat viens otram palīdzēt izbrīvēt personisko laiku kopā ar Dievu?

Lūgšana kopā

Lūgšanu pieturvietas

  • Lūdz Dievu, lai Viņš šo kluso laiku izmanto, lai veidotu Tavu raksturu, lai Tu kļūtu līdzīgāks Kristum.
  • Atveriet Bībeli un izlasiet Jēkaba vēstuli 4:8 kopā. Pēc šī lasījuma pateicieties Dievam par to, ka Viņš tuvojas jums, kad jūs tuvojaties Viņam.

 

* Ja Tu esi precējies ar laulāto, kuram nav līdzīgas garīgās vērtības un nodošanās Kristum, mēs jums ieskām paprasīt viņam vai viņai atļauju, lai vadītu lūgšanā katru dienu – arī tad, ja laulātais pats nelūdz. Mēs zinām vairākus gadījumus, kad laulātais ir atļāvis par viņu aizlūgt katru dienu. Ja laulātais atļauj lūgt skaļi, tad izmantojiet šo laiku, lai svētītu, iedrošinātu un pacelto viņa vai viņas vajadzības. Šajā lūgšanu laikā nemēģiniet sludināt, mācīt vai arī labot savu laulāto. Ja laulātais neatļauj lūgt skaļi kopā, tad atrodiet laiku, kad vari lūgt pie sevis.

 

 

 


Priecāsimies, ja izteiksi savas domas komentāros. Ja šis raksts Tevi uzrunāja, vai zini kādu, kam šī informāciju būtu noderīgi – iesaki un/vai padalies ar to Facebook, Twitter, Draugiem un citos soceālajos tīklos. Šī bloga rakstiem var pierkastīties arī RSS.

Ja ir kādi personiski komentāri mums, lūdzu raksti uz viriem@viriem.lv

Bloga viriem.lv lapa ir atrodama arī Facbook – www.facebook.com, droši spied “patīk”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.