Kopīga sporta pasākumu skatīšanās

Viens ļoti vienkāršs veids, kas neprasa lielu organizēšanu, plānošanu un finanses, bet kas reizē spēj ļoti labi saliedēt vīriešus un izveidot labas un draudzīgas attiecības, ir kopīgi darīt lietas, kas jums pašiem patīk (un ko, visticamāk jūs pats darītu tik un tā). Domāju, ka šādu lietu saraksta galvgalī viennozīmīgi būtu jābūt nozīmīgu sporta sacensību skatīšanās. Kādēļ neizmantot šādus pasākumus, lai skatītos tos kopā un uzaicinātu kādus savus draugus?

Ja esat pazīstami ar 4 līmeņu evaņģelizācijas stratēģiju, tad tas atbilstu pirmajam līmenim – attiecību veidošanai.

Atcerieties – vīrieši sadraudzējas kopīgi darot un piedzīvojot dažādus notikums. Tādēļ pirms tam varat padomāt par kādu kopīgu “iesildīšanās” pasākumu, piemēram, pirms futbola mača skatīšanās pašiem parkā uzspēlēt futbolu, vai pirms hokeja mača skatīšanās uzspēlēt galda hokeju. Starp citu, ja savam sporta vakaram vēlaties iznomāt hokeja galdu, sazinieties ar mums. Tāpat ir iespējams iznomāt 48” TV ekrānu gadījumā, ja skatītāju ir vairāk nekā pie jūsu TV ekrāna var satilpt (par to arī, lūdzu, sazinieties ar mums).

 

Šeit esmu salicis kādus lielākos gaidāmos sporta pasākumus šim gadam, lai varat laicīgi jau domāt un plānot kādus vīru vakarus.

Maijs

4. – 20.05. Hokejs. Pasaules Čempionāts hokejā I divīzija,
Latvijas izlases spēles:
05.05. Latvija – Norvēģija
06.05. Latvija – Somija
08.05. Latvija – Koreja
10.05. Latvija – ASV
12.05. Latvija – Vācija
14.05. Latvija – Kanāda
15.05. Latvija – Dānija

26.05. Futbols. UEFA Čempionu līgas FINĀLS

Jūnijs/Jūlijs

14.06.-15.07. Futbols. Pasaules kausa izcīņas finālturnīrs.

 

Citi sporta notikumi:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.